1534f09e5a.webp

naše záväzky Pro+

a826498173.webp

Sieť centier Pro+ pre
firemných zákazníkov

Renault vďaka svojej rozsiahlej sieti Pro+ poskytuje svojim
firemným zákazníkom inovatívne a prispôsobené produkty
a služby.

Know-how značky Renault zamerané na
firemných zákazníkov

6adab65c70.svg

široký výber

Renault vám ponúka komplexný saortiment vozidiel, ktoré spĺňajú vaše potreby, s nákladnými riešeniami od 3,3 m3 do 22 m3, elektrické pohony E-Tech a prestavby na zákazku.

4c4487ed0c.svg

prestavby na mieru

Renault ponúka prestavby na špecifické využitie. Klasická dodávka, chladiarenské vozidlo, dielenské vozidlo – naša sieť prestavbárov Pro+ dokáže prispôsobiť vozidlá Renault vašim potrebám.

naše exkluzívne služby
pre firmy

box-1.webp

 

poradenstvo a možnosti financovania 

Dlhodobý operatívny lízing, možnosti financovania, zmluvy o údržbe pre jedno vozidlo alebo viac vozidiel a mnoho iného. Nájdite ponuky špeciálne pre firemných zákazníkov na financovanie nákupu a správu údržby vašich vozidiel.

box-2.webp

 

odborná údržba

Prostredníctvom našej siete Pro+ a špecializovaných odborníkov garantujeme údržbu vašich úžitkových a upravených vozidiel.

box-3.webp

 

garantovaná mobilita

Naše predĺžené otváracie hodiny dielne spĺňajú vaše potreby a šetria váš čas. Poskytujeme nepretržitú službu odovzdania kľúčov a asistenčné služby. Ak je vaše vozidlo nepojazdné, ponúkame aj rôzne riešenia prenajatia vozidiel.

box-4.webp

 

váš obchodný partner

Naši odborní poradcovia sú vám k dispozícii, aby pomohli vášmu podniku ‒ prechod na e-mobilitu, prestavby, budovanie vozového parku. 


rozsiahla sieť Pro+

Na pomoc vám je pripravená celoeurópska sieť Pro+ spoločnosti Renault. Naši odborníci a poradcovia vás privedú k riešeniu, ktoré najlepšie vyhovuje potrebám vášho vozidla alebo služieb.

9343d5f67d.webp
Predáváme vozidlá značiek