Renault Pro+

Ponuka vozidiel, služieb a sieť určená pre firemných zákazníkov

proplus-updated-banner.jpg

Zistite viac informácií

O sieti Renault Pro+

Hľadáte globálnu odpoveď na mieru podľa požiadaviek vašej práce? Zistite viac o Renault Pro+, našej ponuke úžitkových vozidiel a služieb, ktorých cieľom je splniť všetky vaše obchodné potreby.

renault-pro-plus-vu.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Naša ponuka úžitkových vozidiel

Inovácie pre vás

Inovácia je zakorenená v našich génoch. Nech potrebujete alebo chcete čokoľvek, máme vhodné riešenie, ktoré sa dokonale prispôsobí potrebám vášho podnikania. Neustále zlepšujeme a diverzifikujeme našu ponuku radu úžitkových vozidiel a na mieru navrhnutých vozidiel s našou ponukou prestavieb.

renault-nadstavby570x320.jpg

Náš rad úžitkových vozidiel

Zistite viac o našej pestrej palete úžitkových vozidiel. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER sa prispôsobia vášmu podnikaniu. Vďaka stovkám možných konfigurácií splnia všetky vaše obchodné potreby. Karosérie, motory, interiérové funkcie... vytvorte to pravé vozidlo pre vás.

renault-professionnels-carrosses-002.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Naše prestavby vozidiel

Získajte čo najviac z nášho zákazkového dizajnu. Vozidlá upravujú naši schválení karosári s prihliadnutím na priemyselný dizajn našich výrobkov, čo zaručuje ich kvalitu a bezpečnosť. Môžete tiež využiť optimálne podmienky týkajúce sa záruky a popredajných služieb.

Neváhajte nás kontaktovať:

Mgr. Lukáš Čontofalský
tel.: +421 917 593 269
[javascript protected email]

Predáváme vozidlá značiek